Perepäev

27.mail toimus Paide Valla Lasteaed-Kooli perepäev juba teist korda. Mõtte algatajateks olid eelmisel õppeaastal lasteaiaõpetajad ja perepäeva eesmärgiks on tugevdada pere ja kodu koostööd, häid suhteid laste, õpetajate ja lapsevanemate vahel. Lisaväärtuseks väike koolitus lapsevanematele aktuaalsel teemal “Varajane märkamine” Marie Maarendi eestvedamisel. Ürituse nii öelda “rosinaks kringlil” on heategevuslik suunitlus – koguda raha lasteaia õuealale varjualuse soetamiseks. Seekord pakuti lastele koogikohvikut, näomaalinguid, küünekaunistusi, meisterdamist, seebivalmistamist, patsipunumist, maadlust, batuudil hüppamist, näidati ATVsid. Väga põnevaks ja toredaks tegevuseks kujunes ponisõit. Paide Valla Lasteaed-Kooli nimel täname kõiki, kes perepäeva õnnestumisele kaasa aitasid : õpetajad, lapsevanemad, Tarbja noortetoa noored, Anna Vaba Aja Maja, MTÜ Korrus3, Britt Võsujalg, Pizzakiosk OÜ.