Tähtsad kuupäevad!

Kooli lõpupidu 11.06.2019 kell 12.00 Tarbjal

Uue õppeaasta avaaktus 2. septembril kell 10.00 Tarbjal

Tarbja perepäev

Taevakõrgune rõõm ja ookeanisügavune tänu

15.mail, mis muide on ka rahvusvaheline perepäev, sai teoks suurejooneline Tarbja Lasteaed-Kooli ja Tarbja kogukonna ühine perepäev. Perepäevi on kool ennegi korraldanud ja nad kõik on olnud vahvad ja omanäolised.

Seekordne päev aga oli sootuks midagi erilist. Seljad panid kokku Tarbja Lasteaed-Kooli pere, Tarbja külaselts ja Anna Vaba Aja Maja eesotsas Signe Roos´iga, Tarbja raamatukogu Ebe-Kai Stein´i eestvedamisel, Grete Saviste Tarbja noortetoast, Sargvere piirkonna kultuuritöötaja Triin Randoja ja lasteaed-kooli hoolekogu esimees Ena Kimmel.

Abilisi oli veelgi. Oma panuse tasakaalu loomisesse läbi Barsi kehatehnika kogemise andis õpetaja Kristiina Raidvere ja tema head sõbrad. Eriline tänu kuulub meie kooli sotsiaalpedagoogile ja Kaitseliidu Järva maleva Koigi noorkotkaste rühmapealik Karine Jair´ile ja tema perele, kellest igaüks andis oma panuse selle päeva õnnestumisse. Täname klouni Maive Looritsa isikus toredate õhupalliloomade meisterdamise eest. Janell Randmaale tänu maagiliste flowersitck trikkide õpetamise eest. Suur tänu Tertu Raudkivi ja Indrek Maamägi perele meiega jagamast põnevaid zorb-palle ja batuuti, millest saadud tulu annetasid nad täies mahus lasteaed-kooli liikumisatraktsiooni fondi. Väga suur tänu Elerin Innosele ja tema loomadele ning Anti Ojasaarele, kes need laste lemmikud aitas meile Tarbjale kohale tuua. Fotoboxiga oli kohal MaFoto ja Allar Mehik. Õpetaja Tiina Murga ja lasteaialapsed valmistasid meie perepäeva ilmestamiseks ja mugavaks puhkamiseks euroalustest diivanid, mille tarvis materjali aitas OÜ-st Sakret kohale toimetada Priit Punapart. Piknikulaua katsid lapsevanemad ühiselt.

Mis viga korraldada üritust, kui su ümber on sellised suurepärased inimesed. Igaühel silmad säramas ja suur soov luua kergust ja rõõmu – rõõmu mitte saamisest vaid andmisest.

Perepäeval oli võimalik soetada endale toetajakaart, millest saadav tulu läheb Tarbja Lasteaed-Kooli lastele liikumist ja osavust arendava ronimispüramiidi ostmise fondi. Head toetajad – Teie panus sellesse projekti on 430 eurot ja 85 senti!

SUUR TÄNU TEILE!

Margit Silluta

Tarbja Lasteaed-Kooli direktor

Pilte vaata meie FB-lehel

Meie kooli õpetaja on Järvamaa aasta ema!

Naiskodukaitse Järva ringkond ja Järvamaa omavalitsuste liit  valisid sel aastal Järvamaa aasta emaks meie kooli klassiõpetaja 5 lapse ema Urve Salmi. Aasta ema konkursile esitas kolleegi samuti klassiõpetajana töötav Dorrys Aruoja.

Palju, palju õnne Urve!!!

Perepäeva toetajakaart

Perepäeva toetajakaart on meie lasteaed-kooli logoga „pilet“, mille iga lasteaia- ja koolilaps saab lunastada 1 € eest.

Kõik teised perepäeva külastajad saavad samuti sissepääsuks perepäevale lunastada toetajakaardi neile sobiva summa eest (miinimum 1 €). Kogutud raha on sihtotstarbeline ja läheb laste poolt soovitud mängu või liikumisatraktsiooni soetamise fondi.

Toetajakaarte saab osta juba enne üritust koolist ja lasteaiast (oma õpetaja käest) või ürituse päeval kohapeal.

Paide Moenädal 2019

Tarbja Lasteaed-Kool osales 18.-22.03.2019 Paide Moenädal. Esmaspäevast reedeni olid erinevad teemapäevad – sport, valge, kevad, roheline, lilled. Rohkem pilte leiate meie FB-lehelt!

Kadripäev

21.novembril võttis lasteaiapere vastu koolilapsed, kes olid muutunud kauniteks kadrideks. Kool tantsiti ja lauldi ning lahendati mõistatusi.

Laske sisse mardisandid!

05.11.18 käisid koolilastel külas väikesed mardisandid lasteaiast. Koos mängiti erinevaid mänge ja lauldi mardilaule, mõistatati mõistatusi ning jagati mardiõnne.

Rohkem pilte meie FB-lehelt.

Tarbja Lasteaed-Kool 30!

2.novembril 1988.aastal avas uksed Tarbja Lastepäevakodu “Pääsupesa”. Sel laupäeval, 3.novembril olid meie majja oodatud kõik, kes nende aastate jooksul andnud oma panuse kooli ja lasteaia arengusse. Külalised said osa kaunist kontsert-aktusest ja maitsvast tordist ning kringlist.

Vaata pilte meie kooli FB-lehel.