Õpetajate päev

Tänasel õpetajate päeval olid meie koolis õpetajateks vanemate klasside õpilased.

Imelist õpetajate päeva kõikidele õpetajatele!!!

Preemiareis Soomaale

Tarbja lasteaed-kooli 1.-6.klassi õpilased ja õpetajad käisid sügist otsimas. Tänu 2022.aastal 2.klassi võidetud auhinnale Metsaviktoriinis sai kool külastada Soomaa looduskeskust. Käidi läbi koprarada ja tutvuti suurveeaegsete märgistustega. Laste algatusel sai alguse fotojaht seentele. Tagasiteel külastati ka Tori põrgut. Õpikunäitele sarnaselt vaadati liivakivi ja otsiti märke fotosünteesist.

Rohkem fotosid kooli FB-lehelt

1.september

Meie väikeses koolis alustas 1.septembril kooliteed kaks 1.klassi õpilast. Soovime neile ja õpetaja Margitile toredat kooliaastat ja palju-palju uusi teadmisi!

Tunnustasime kolleege!

30. augustil toimus Tarbja Lasteaed-Kooli personali traditsiooniline õppeaasta avaüritus.
Tervitasime direktor Kersti Kivisood, õpetaja Ele Ennu ja Viisu lasteaia personali meie hulka saabumise puhul ning tänasime senist direktorit Margit Sillutat. Aitäh veelkord ja edu uutes väljakutsetes!
Lisaks õnnitlesime suviseid sünnipäevalapsi ja tööjuubilari õpetaja Kristel Oravat, kellel täitus augustis 10 aastat meie majas. Lõpuks valisime tunnustamiseks endi hulgast kolmes kategoorias eelmisel õppeaastal enim silma paistnud kolleegi.
Kategoorias Hea Tegu pälvis tunnustuse tugiisik Vira Demura.
Kategooriates Tragi Tegija ja Aasta Kolleeg pälvis tunnustuse õpetaja Andris Pent.
Palju õnne kõigile ja tegusat uut õppeaastat!