Ülekoolilised korvpalliviskevõistlused

Vahemikus 28. aprill – 12. mai viisime läbi Tarbja LAK-is ülekoolilised korvpalliviskevõistlused.

Osalemise esimesel nädalal valmistasid võistlejad korvpallilauad, korvirõngad ja pallid.

Teine nädal jäi treenimiseks st pealevisetevisete harjutamiseks.

Võistlustel osalemiseks tuli saata võistlusvideo hiljemalt 12.maiks.

Võistlusklasse oli viis. Siin on iga vanuseklassi võitjad:

1.-3. klassi tüdrukute võitja on Maarja (5 tabamust 30 sekundi jooksul).

1.-3. klass poisid. Esikoht läks jagamisele Praieni ja Indreku vahel. Mõlemad tabasid 6 korda 30 sekundi jooksul.

4.-6. klasside tüdrukute võitja on ja üldse kooli parema tulemuse tegi Mirjam- 9 tabamust.

4.-6. klasside poiste parim oli Joosep 7 tabamusega.

Võistelda said ka lapsevanemad. Selle võistlusklassis võttis võidu Hannes Roo 7 tabamusega.

Kool on omalt poolt pannud võitjatelele välja auhinnad!
Palju õnne kõigile võitjatele!

Ning kõigile, kes esitasid video hiljemalt 12-ndaks maiks ja kvalifitseerusid võistlustele, on samuti kooli poolt välja pannud väikese maiused.

Kõigile, keda ootab koolis see väike magus üllatus, saadan Stuudiumi suhtlusesse teavituse.

Auhindadele (iga vanuseklassi võitja) ja osalemise eest saadavale maiusele saab järgi tulla 21.05, 26.05 ja 28.05 kooli juurde vahemikus 10.00-11.30. Kätte saab auhinnad õpetaja Kristiina Raidvere käest (palun helistada 53 818 616) või majandusjuhataja käest.

Juhul kui nendel päevadel pole võimalik kooli juurde tulla, siis helistage ja lepime kokku sobiva aja ja koha autasu üleandmiseks.

Aitäh kõigile, kes osalesid!

P.S! Kui kellegi Stuudiumi postkasti ei tule kirja minult auhinnale järgi tulemise kohta, kuid teil on teadlikkus, et olete video esitanud õigeaegselt, kirjutage palun Stuudiumi suhtlusesse otse mulle, Kristiina Raidverele ja vaatame postituse aja ning kanali koos üle.

Aitäh kõigile osalejatele veelkord! Ning soovin, et te ikka harjutaksite edaspidigi viskeid ning võimalik, et juba sügisel kirjutame sellesse tabelisse juurde uued nimed!

Kergust ja rõõmu ikka!

Kristiina Raidvere