Tunnustasime kolleege!

27. augustil toimus järjekordne Järvamaa haridustöötajate õppeaasta avaseminar Paide Teatri- ja Muusikamajas. See on nii tore hetk uue õppeaasta alguses, kus õpetajad ja koolijuhid saavad hetkeks teineteise toetust tunda ja põnevat esinejat-külalist-koolitajat nautida. Seekord siis Reigo Ahven ja tema trummid. Super elamus! Kuid Tarbja õpetajatel on oma väike traditsioon samuti. Koguneme oma maja töötajatega iga õppeaasta eel, et omakeskis võtta hetk ja jagada tänu õnne ja tunnustust. Kombeks on õnnitleda suviseid sünnipäevalapsi, keda pika suvepuhkuse vältel pole näinud ja uueks ning loodetavasti püsivaks traditsiooniks on oma inimeste tunnustamine. Tunnustust jagatakse 3 kategoorias – TRAGI TEGIJA, HEA TEGU ja AASTA KOLLEEG. Seekord noppis koguni kaks preemiat – Tragi tegija ja Hea tegu, õpetaja Tiina Murga. Kolleegid iseloomustavad teda kui alati sõbralikku, abivalmis, heatujulist ja professionaalset õpetajat, kellel jätkub head sõna nii laste, vanemate kui kolleegide jaoks. Väga osavate kätega ja loov õpetaja. Palju õnne! Aasta kolleegi tiitli pälvis seekord õpetaja Dorrys Aruoja, keda kolleegid iseloomustavad nii – ääretult professionaalne noor õpetaja, väga tegus ja entusiastlik, alati rõõmsameelne ja aktiivne, lööb kaasa kõikides kooli projektides ja üritustel, õpilaste, vanemate ja kolleegidega abivalmis ja toetav. Palju õnne!