E-õppepäev

Tarbja Lasteaed-Kooli õpetajad on algatanud koostöös õpetajate ja lapsevanematega e-õppepäevade läbiviimise koolis. Möödunud kevad tõi kaasa palju uusi olukordi. Õppimine ei toimunud enam klassiruumides ega koolimajas. Eriolukorra ajal sattusid keerulisse olukorda nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad, mis pani meid tõsiselt järele mõtlema, kas meie valmisolek ja oskused on ikka nõudmiste tasemel, kus tavapärane õpe ei pruugi toimida. E-õppepäev on nii väljakutseid kui vaheldust pakkuv töövorm õpilastele ning õpetajatele. Ühtlasi annab see õpetajatele võimaluse intensiivsemaks omavaheliseks koostööks ning uute ideede genereerimiseks ja elluviimiseks- eesmärgiks mitmeskesistada meie õpilaste õpet ning arendada digipädevust. Meie väikene kool pälvis haridusprogrammi Ettevõtlik Kool standardi tunnustuse- kvaliteedimärgi, mis viitab põnevale ja kaasavale õppimise metoodikale.
Seekord matkasid Tarbja õpetajad Paide terviserajal, avastades looduse ilu, võttes kaasa uusi teadmisi ning luues üheskoos põnevaid projekte, mida õpilastega ellu viia ning praktiseerida.