Lastevanemate seminar

Tarbja Lasteaed-Koolis alustab lastevanemate seminar.

Lastevanemate seminari eesmärk on eelkõige toetada lapsevanemat pakkudes võimalust arutada laste kasvatusega seotud rõõme, väljakutseid ja murekohti. Soovime vestlusringidega kaasata lapsevanemaid rohkem koostöösse nii asutusega kui ka peresiseselt. Kohtume igal kalendrikuul ühel õhtul. Esimene kohtumine juba 13. jaanuaril kell 18.00.
Esimese seminari teemaks on lasteaialapse kasvamine ja kasvatamine, lapse mõistmine läbi iseendaga rahulolu ja kohaloleku. Arutlemine toimub läbi oma kogemuste ja võimaluste.
Räägime läbi arengu verstapostid, üksteist austavad hoiakud, lapsevanema sisekõne, erinevad käitumisvormid ja -võimalused, empaatiavõime tugevdamise ja probleemkäitumise tahud. Metoodikad ja võimalused erinevate olukordadega toimetulekuke.

Oodatud on kõik Tarbja Lasteaed-Kooli lapsevanemad. Üks seminaritund kestab orienteeruvalt 1.5 tundi.
Alustame 13.jaanuaril 2022, kell 18.00 õhtul Tarbja Lasteaed-Kooli saalis.
Seminari viib läbi Tarbja Lasteaed-Kooli sotsiaalpedagoog Egel Margus

Palun registreerida oma osalussoov hiljemalt 11.01.2022. e-maili teel : egelile@gmail.com või tel.53448489.