Oluline info

Vahepeal elasime juba üsna rahulikku ja tavapärast elu, kuid nüüd näitavad COVID-19sse nakatunute numbrid jälle kiiret tõusutrendi.

Seega on Paide linna haridusjuhid koostöös Paide linnavalitsuse vastavate ametnike ja eesotsas linnapeaga mitmeid kordi pidanud nö kriisikoosolekuid, et ühiselt kokku leppida, kuidas käituda ja millest lähtuda otsuste tegemisel.
Ühiselt on kokku lepitud, et püütakse igal juhul töötada nii tavapärases rütmis, kui vähegi võimalik.
Kindlasti palutakse asutusse teada anda, kui peres on COVID-19sse nakatumine või kokkupuude haigega.
Igat võimalikku tekkinud olukorda käsitleme eraldi ja koostöös linna kriisikomisjoniga teeme vastavad otsused, siis kui olukord seda nõuab.

Teilt, head lapsevanemad, ootan koostöövalmidust ja rõõmsat meelt! Võimalusel väldi koolimajja sisenemist, vajadusel sisenedes PALUN DESINFITSEERI OMA KÄED! Maski kandmine on soovituslik. Palume eelnevalt kohtumine kokku leppida.
Lasteaias lubame lapsevanemaid rõivistusse, rühmaruumi palume mitte siseneda.

Kooli ja lasteaeda ootame ikka ainult terveid lapsi.

Oleme terved!

Lugupidamisega